Order Uśmiechu dla Najlepszych i Najukochańszych Mam
06.07.201811938
24 maja w klasie 3a odbyło się niezwykłe wydarzenie - nadanie Orderu Uśmiechu Najlepszym i Najukochańszym Mamom na całym świecie. Kawalerem Orderu Uśmiechu zostaje dorosły, którego działalność jest wyjątkowa, nietuzinkowa i przynosi dzieciom najwięcej radości, często ratuje ich życie. Wszystkie dzieci z klasy bez wahania wytypowały swoje mamy do tego wyjątkowego odznaczenia.

Ceremonii wręczania Orderu towarzyszy rytuał wypicia soku z cytryny (koniecznie z uśmiechem) oraz pasowania różą. Każda mama - nowo pasowany Kawaler Orderu Uśmiechu - przyrzekła przed dziećmi i członkami Kapituły "być zawsze pogodnym i radość dzieciom przynosić".
Na koniec mamy otrzymały piękne, kolorowe świeczki wykonane samodzielnie przez ich pociechy.
To było piękne, wzruszające wydarzenie.
Wychowawca - Bogumiła Jagoda