polecamy
aktualności
Wyrównane mecze z drużynami z Chrzanowa
01.12.201611908
19 listopada odbyła się kolejna seria meczów w ramach rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej. Tym razem nasza drużyna UKS Świt Szaflary podejmowała w Białym Dunajcu dwie drużyny reprezentujące Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy (PMOS) w Chrzanowie.
W pierwszym meczu z PMOS I nasi chłopcy toczyli wyrównaną walkę w pierwszej połowie, w której padł remis 9:9. Niestety, w drugiej połowie przeciwnicy osiągnęli wyraźną przewagę, wygrywając ostatecznie 22:14. Nasza drużyna w kolejnym meczu wzięła rewanż na swych rówieśnikach z Chrzanowa, pokonując II zespół PMOS 18:15 (8:6). Już sam wynik mówi, że zwycięstwo przyszło z trudem.
Przed naszym zespołem ostatnie mecze w jesiennej rundzie rozgrywek z drużynami z Tarnowa.

Zapraszam do galerii zdjęć wykonanych przez Pana Andrzeja Bieleckiego.