polecamy
aktualności
Chrzanowski walec nie do zatrzymania
19.02.201928
16 lutego w gościnnej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce nasza drużyna piłki ręcznej UKS Świt Szaflary zmierzyła się w ramach rundy rewanżowej rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniorów młodszych z drużyną UMKS PMOS Chrzanów. Rywal to czołowa drużyna Małopolski walcząca o awans na szczebel ogólnopolski.
Przeciwnik zawiesił naszej drużynie poprzeczkę bardzo wysoko. Dysponował szerokim i bardzo wyrównanym składem. Mniej więcej od 10. minuty zaczął budować przewagę. Schodząc na przerwę, chrzanowianie dysponowali już bezpieczną siedmiobramkową przewagą (22:15). Oczywiście nasi zawodnicy grali bardzo ambitnie i nie zrażając się dużą stratą bramkową, starali się przeprowadzać ciekawe akcje. Końcowy wynik nie pozostawiał żadnych wątpliwości, kto aktualnie jest mocniejszy. UMKS PMOS Chrzanów zwyciężył 41:29.
Każda porażka ma uczyć i motywować do podejmowania kolejnych wyzwań. Przed naszymi zawodnikami takie wyzwanie już w najbliższy czwartek, kiedy to na wyjeździe stoczą mecz z Piastem Skawina. Trzymamy kciuki!