"Nie ma jak babcia, jak babcię kocham..."
18.02.201956
Dnia 11 lutego w oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci do tej uroczystości przygotowywały się przez wiele dni i kiedy wreszcie nadeszła ta chwila, każde z nich z wypiekami na twarzy i z bijącym sercem wypatrywało swojej babci i dziadka.
Jak co roku, tak i tym razem wspaniali goście nie zawiedli i zjawili się punktualnie. Dzieci poprzez swój program artystyczny (wiersze, piosenki, życzenia) chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność za codzienny trud, serce, cierpliwość i dobre rady, którymi ich obdarzają babcie i dziadkowie. Niejednej babci i dziadkowi łza zakręciła się w oku, gdy patrzyli na swoje wnuczęta. Po występie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiaty. Następnie wszyscy spędzili miło czas przy ciastkach, kawie i herbacie. Poczęstunek przygotowali rodzice, za co im serdecznie dziękujemy. Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze.
Ewa Chowaniec, Lucyna Kopińska - wychowawczynie oddziału przedszkolnego