Sukces szkolnej Artystki
10.06.201811948
18 maja w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej XLIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Matka w oczach dziecka". Wernisaż połączony był z rozdaniem nagród i wyróżnień dla uczestników.
Uczennica naszego gimnazjum Paulina Cudzich za pracę wykonaną na konkurs otrzymała wyróżnienie oraz pamiątkowy dyplom z rąk wicestarosty nowotarskiego Władysława Tylki. Śmiało możemy powiedzieć, że Paulina odniosła niemały sukces, ponieważ pokonała ogromną konkurencję; wystarczy nadmienić, że na konkurs wpłynęło 457 prac z 28 placówek oświatowych. Jury w składzie Maria Mrożek - artysta plastyk, Leszek Pustówka - artysta plastyk, Katarzyna Piątek - sekretarz przyznało 55 nagród i 55 wyróżnień.
Do konkursu nasza szkoła wystawiła ogółem trzy prace, które wykonały:
Paulina Cudzich kl. II gim.
Karolina Sichelska kl. II gim.
Oliwia Stokłosa kl. VII

Artystkom gratulujemy i życzymy owocnej pracy twórczej w przyszłości.
Zapraszamy do galerii zdjęć: www.pck.nowotarski.pl/kultura/759/otwarcie-pokonkursowej-wystawy-xliii-wojewodzkiego-konkursu-plastycznego-dzieci-i-mlodziezy-matka-w-oczach-dziecka
Dominika Sięka-Guzda