Pewny awans do finału powiatowego
26.03.201811922
23 marca reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej chłopców przystąpiła w ramach igrzysk młodzieży szkolnej do zawodów Ośrodka Nowy Targ, których stawką był awans do finału powiatowego. Rywalizowali z trzema drużynami i chociaż byli faworytami, to awans nie przyszedł im łatwo.
W turnieju, który rozegrano w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu, nasi zawodnicy kolejno zmierzyli się z rywalami z Nowego Targu (14:2), Łopusznej (10:6) i Klikuszowej (9:5). Dzięki 3 zwycięstwom zajęli I miejsce w zawodach i wraz z reprezentacją Klikuszowej awansowali do finału powiatowego, który zostanie rozegrany w kwietniu.
Drużyna grała w składzie: Jan Adamczyk, Kamil Czernik, Michał Fornal, Piotr Galica, Maksymilian Gołyźniak, Mateusz Gut, Maksymilian Jasion, Kacper Korczak, Marek Krzysztofek, Michał Szczerba, Bernard Szlęk i Tomasz Ziębiński - opiekun pan Kazimierz Dygoń.