Kolejna wygrana naszych uczniów w konkursie plastycznym
05.01.201811406
Dnia 19 grudnia w Szkole Podstawowej w Borze odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego "Święta Bożego Narodzenia w mojej rodzinie". Na konkurs wpłynęło 166 prac ze wszystkich szkół gminy Szaflary. Jury oceniając prace, brało pod uwagę zgodność z tematem, estetykę wykonania oraz samodzielność. Nagrodzono i wyróżniono 43 prace.
Dwoje uczniów naszej szkoły: Mateusz Marduła (klasa 4c) i Aleksandra Biela (klasa 4c) otrzymało wyróżnienia, a uczennica Julia Kalata z klasy 7a otrzymała nagrodę w tymże konkursie. Nagrodzeni podczas uroczystej gali obejrzeli przedstawienie o chłopcu, który podróżował do Betlejem oraz odebrali nagrody ufundowane przez urząd gminy Szaflary oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach. W imieniu organizatorów wręczyła je pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Borze Dorota Sikoń i przedstawicielki Gminnego Centrum. Gratulujemy wygranej i zachęcamy uczniów do udziału w konkursach.
Dorota Sięka - Guzda