menu
o szkole
szukaj
statystyki odwiedzin
Ogółem:
3725958
Dzisiaj:
117
Wczoraj:
251
W tym miesiącu:
4129
W poprzednim miesiącu:
13857
polecamy
aktualności
Pożyteczny sparing z UKS Jedynka Myślenice
08.11.201711412
Drużyna naszych piłkarzy ręcznych UKS Świt Adecco Szaflary wykorzystuje każdą możliwość, by sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z mocnym przeciwnikiem. Wykorzystując trzytygodniową przerwę w rozgrywkach ligowych zmierzyła się w dniu 5 listopada w hali sportowej na Zarabiu w Myślenicach z drużyną UKS Jedynka Myślenice.
Mecz (2x25 minut) zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 22:16. Następnie rozegrano jeszcze 15-minutową "dogrywkę", którą też wygrali szaflarzanie 10:1. Ten sparing niewątpliwie podbudował naszych chłopców, którzy ostatnio przegrali 2 ligowe mecze. Wygrana tym bardziej cieszy, że zespół z Myślenic jest trenowany przez wybitnego trenera, który w przeszłości prowadził reprezentację Polski juniorów - pana Władysława Piątkowskiego. Przed UKS-em Świt niebawem kolejny sparing z drużyną ze Skawiny, o czym poinformujemy na naszej stronie.
Mecz został rozegrany w ramach realizacji zadania publicznego DZIAŁANIE SPORTOWE NA RZECZ DZIECI Z SZAFLAR - PIŁKA RĘCZNA, którego zleceniodawcą jest Gmina Szaflary.
JS
dodaj komentarz
Komentarz:*
Autor:*
E-mail: