polecamy
aktualności
Ligowy mecz z Kusym Kraków, czyli emocje do ostatniej sekundy
04.11.201744
Każdy mecz piłkarzy ręcznych UKS Świt Adecco Szaflary z drużyną Kusego Kraków to gwarancja niezwykłych emocji do ostatniego gwizdka sędziego. Nie inaczej było w dniu 29 października w hali sportowej Arena przy Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszica w Nowym Targu.
Nasi piłkarze zmierzyli się tym razem z II drużyną Kusego Kraków. Po pierwszych 25 minutach prowadzili 17:15, chociaż jeszcze kilka minut wcześniej różnica wynosiła 6 bramek na ich korzyść. Niestety w drugiej połowie zabrakło koncentracji, chłodnych głów i niezbędnego w grach zespołowych wyrachowania. Ostatnie minuty były bardzo emocjonujące, a wynik rozstrzygnęli na swoją korzyść szczypiorniści z Krakowa. Końcowy wynik to 26:28. Szkoda tej niewykorzystanej szansy, bo przeciwnik był jak najbardziej do pokonania.
Przed naszą drużyną kolejny mecz z zespołem z Chrzanowa w dniu 19 listopada w Nowym Targu.