11916
Harcerska noc 2017
17.10.201711928
W nocy z 13 na 14 października ok. 70 harcerzy uczestniczyło w harcerskiej nocy. Nocowanie odbyło się w szkole pod opieką druha Radosława Fiedlera. Po rozpakowaniu się w klasach wszyscy harcerze udali na zorganizowany bieg, w którym poszczególne patrole musiały wykonywać przeróżne zadania. Czas był ograniczony, tzn. niecałe 2 godziny.
Po zakończeniu biegu wszyscy udali się na kolację. Po tym był czas wolny, w którym można było np. pograć w gry, ale także pospać. O czwartej rano za budynkiem szkoły przyrzeczenie harcerskie złożyły 2 osoby - Julia Jarząbek oraz Magdalena Gał. Po przyjściu do szkoły był dwugodzinny czas na spanie, a o 7.45 śniadanie. Po uprzątnięciu szkoły harcerska noc dobiegła końca i każdy wrócił do domu.
Autorem zdjęć jest pani Kinga Krzysztofek.
Bernard Szlęk