menu
o szkole
szukaj
statystyki odwiedzin
Ogółem:
3669996
Dzisiaj:
155
Wczoraj:
523
W tym miesiącu:
6385
W poprzednim miesiącu:
21168
polecamy
aktualności
Turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Bogdana Wenty - edycja 2017
12.09.201711392
W dniach 9-10 września w hali widowiskowo - sportowej w Chrzanowie został rozegrany turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Bogdana Wenty. Uczestniczyła w nim reprezentacja naszego UKS Świt Adecco Szaflary. Wyjazd do Chrzanowa odbył się w ramach projektu "Działania sportowe dla dzieci z Szaflar - piłka ręczna". Nasza drużyna rozegrała 5 meczów, odnosząc 4 zwycięstwa i przegrywając 1 mecz.
W fazie grupowej nasi chłopcy uzyskali następujące wyniki:

UMKS PMOS Chrzanów I - ADECCO "Świt" Szaflary 11:10

ADECCO "Świt" Szaflary - Pogoń Zabrze 20:17

"Jedynka" Myślenice - ADECCO "Świt" Szaflary 6:13

Wisła Sandomierz - ADECCO "Świt" Szaflary 12:13

Nasza drużyna zajęła I miejsce w grupie, jednak względy regulaminowe (kilku uczniów ze starszego rocznika) spowodowały, że nie mogli przystąpić do meczu półfinałowego. Zamiast tego w drugim dniu turnieju zmierzyli się z drużyną Anilany Łódź, zwyciężając 19:14.

Chociaż nasza drużyna prowadzona przez pana Kazimierza Dygonia wystąpiła poza konkursem, to jednak konfrontacja z silnymi drużynami z różnych regionów Polski była bardzo wartościowa. Zwycięzcą turnieju została Pogoń Zabrze, którą nasza reprezentacja pokonała w grupie.
Turniej był ważnym elementem przygotowań do rozgrywek ligowych organizowanych przez Małopolski Związek Piłki Ręcznej.
Udział w turnieju odbył się w ramach realizacji zadania publicznego DZIAŁANIE SPORTOWE NA RZECZ DZIECI Z SZAFLAR - PIŁKA RĘCZNA, którego zleceniodawcą jest Gmina Szaflary.
JS
galeria zdjeć
dodaj komentarz
Komentarz:*
Autor:*
E-mail: