menu
o szkole
szukaj
statystyki odwiedzin
Ogółem:
3670001
Dzisiaj:
160
Wczoraj:
523
W tym miesiącu:
6390
W poprzednim miesiącu:
21168
polecamy
aktualności
Bezcenne sparingi z 9. drużyną w Polsce
21.08.201711390
W dniach 31 lipca - 12 sierpnia piłkarze ręczni UKS Świt Adecco Szaflary przebywali w Libuszy na zaproszenie miejscowego klubu Wiertmet. W tym czasie rozegrali kilka sparingów ze swoimi rówieśnikami z Libuszy, którzy w zakończonych w maju mistrzostwach Polski młodzików zajęli 9. miejsce.
Takie konfrontacje ze szkoleniowego punktu widzenia są bezcenne. Nasi zawodnicy w każdym meczu ustępowali swoim rywalom, jednak wiele fragmentów było bardzo wyrównanych. Trener Kazimierz Dygoń zyskał bardzo bogaty materiał do dalszej pracy, tym bardziej, iż większość meczów została utrwalona za pomocą kamery.
Niejako przy okazji konfrontacji młodzików rozgrywane były również sparingi dzieci i dziewcząt. Nasi uczniowie (16 chłopców i 4 dziewczęta) bardzo wiele na tym skorzystali.
Warto też dodać, że pobyt na Ziemi Gorlickiej został wzbogacony o zwiedzanie. Tym razem uczestnicy wyjazdu odwiedzili Zagrodę Maziarską w Łosiu oraz cmentarz wojenny nr 123 w Łużnej na wzgórzu Pustki.
Mecze zostały rozegrany w ramach realizacji zadania publicznego DZIAŁANIE SPORTOWE NA RZECZ DZIECI Z SZAFLAR - PIŁKA RĘCZNA, którego zleceniodawcą jest Gmina Szaflary.
JS
galeria zdjeć
dodaj komentarz
Komentarz:*
Autor:*
E-mail: