12063
Julka wśród najlepszych "anglistów"
20.01.201711914
Uczennica naszej szkoły znalazła się w doborowym gronie uczniów, którzy uzyskując wysokie wyniki na etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, zostali zakwalifikowani do etapu rejonowego.
Julia Pawlikowska z klasy 5b to jedna z 44 uczniów powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego, którzy w dniu 18 stycznia przystąpili do pisania testu na etapie rejonowym. Reprezentowała naszą szkołę obok uczniów z Białki Tatrzańskiej, Bielanki, Cichego, Czarnego Dunajca, Gronia, Jabłonki, Kościeliska, Krościenka, Lipnicy Małej, Maniów, Maruszyny Górnej, Nowego Targu, Podczerwonego, Rokicin Podhalańskich, Sierockiego, Skawy, Spytkowic, Szczawnicy i Zakopanego.
Gdyby Julka uzyskała awans do etapu wojewódzkiego, niezwłocznie o tym poinformujemy.