11949
Andrzejki 2016 w rytmie disco polo
07.12.201611923
21 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas IV-VI zorganizowana przez samorząd uczniowski szkoły podstawowej.
Uczniowie nie tylko super bawili się, tańcząc w rytm muzyki disco polo, ale też uczestniczyli w licznych konkursach, z których mogli:
- dowiedzieć się, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości,
- wykazać się refleksem podczas zabawy "gorące krzesła",
- pokazać swoje zdolności taneczne i jednocześnie wykazać się utrzymywaniem równowagi
w tańcu na gazecie.
Dużą popularnością cieszyły się także dedykacje muzyczne dla kolegów i koleżanek. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych konkursach, otrzymają nagrody początkiem grudnia.
Dziękujemy wychowawcom klas i rodzicom za opiekę nad uczniami oraz panu Radosławowi Fiedlerowi za użyczenie sprzętu oraz nagłośnienie imprezy. Słowa podziękowania należą
się również stałej grupie uczniów gimnazjum, którzy aktywnie włączyli się w organizację zabawy dla swoich młodszych kolegów i koleżanek.
Elżbieta Zając, Regina Żelawska