12058
Możemy być z nich dumni!
12.05.201611960
Agnieszka, Natalia i Andrzej… Przez wszystkie lata nauki w naszej szkole należeli do wyróżniających się uczniów. Nie tylko uzyskiwali corocznie najwyższe średnie ocen, ale wykazywali się aktywnością w bardzo wielu obszarach. Regularnie brali udział w konkursach przedmiotowych, bardzo często wygrywając je lub plasując się w ścisłej czołówce, jak również uzyskując awans do kolejnych etapów. Chętnie również włączali się w różnorodne przedsięwzięcia naukowe, artystyczne, harcerskie i sportowe. Stanowili punkt odniesienia dla swoich rówieśników.
Teraz są już absolwentami Liceum Ogólnokształcącego im. Seweryna Goszczyńskiego i przeżywają właśnie emocje związane z maturą. Wierzymy, że wyniki matury będą dla nich satysfakcjonujące i okażą się dobrą przepustką do dalszej nauki. Jednak już teraz Agnieszka Szczerba, Natalia Pańszczyk i Andrzej Szaflarski mają się z czego cieszyć. Wszyscy ukończyli szkołę z wyróżnieniem, co stało się udziałem jedynie 29 spośród ponad 200 uczniów klas trzecich. Zostali za to nagrodzeni pamiątkowymi zestawami (pióro i długopis). Ponadto Andrzej został uhonorowany za dwukrotne zdobycie tytułu laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki oraz zdobycie tytułu laureata w konkursie o „Złoty Indeks” Politechniki Krakowskiej.
Dla naszego szkolnego środowiska w Szaflarach jest to powód do wielkiej dumy i radości, a dla kolejnych roczników uczniów naszej szkoły wzór do naśladowania.
Agnieszko, Natalio, Andrzeju, gratulujemy Wam, Waszym Rodzicom i cały czas trzymamy za Was kciuki.