Sortuj według

17.01.201940
Dopiero dziewiąta seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę meczu, który nasza drużyna piłki ręcznej UKS Świt rozegrała w dniu 12 stycznia w hali sportowej w Myślenicach na Zarabiu w ramach rundy rewanżowej rozgrywek Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w kategorii juniorów młodszych.
13.01.2019330
W dniach 10 października - 9 listopada przeprowadziliśmy w naszej szkole 9 konkursów przedmiotowych dla uczniów szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Wzięło w nich udział 48 uczniów. Oto najlepsi w poszczególnych konkursach:
11.01.2019340
27 listopada to wielki dzień w życiu każdego świetliczanina - odbyło się doroczne Pasowanie na Świetlika. Tegoroczna uroczystość przebiegła pod hasłem "Jestem dzieckiem Polski". Część oficjalną stanowiła prelekcja o symbolach narodowych i prawach dziecka w Polsce oraz złożenie roty ślubowania.
10.01.2019260
Inicjatorem konkursu jest francuska organizacja "Association Kangourou Sans Frontieres" z siedzibą w Paryżu. Konkurs przeprowadzany jest w formie testowej jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność konkursu.
09.01.2019130
Przypominamy, że wzorem lat poprzednich kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek. Akcja ta ma na celu pomoc choremu Michałowi. Pojemnik na nakrętki znajduje się na parterze (za choinką).
08.01.2019130
6 stycznia w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Maruszynie odbył się II Gminny Konkurs Jasełek i Grup Kolędniczych organizowany przez oddział Związku Podhalan w Maruszynie. Naszą szkołę reprezentowała Szkolna Grupa Teatralna z programem przygotowanym przez siostrę Renatę Janeczko.
03.01.2019330
01.01.2019760
W niedzielę 30 grudnia nasi młodzi piłkarze ręczni mieli niecodzienną okazję podglądnąć, jak do swoich meczów przygotowują się profesjonaliści. Obecność w Szaflarach grupy szczypiornistów pierwszoligowego SPR GKS Żukowo na czele z reprezentującym barwy tego klubu szaflarzaninem Wojciechem Hajnosem była okazją do wspólnego treningu.