Sortuj według

20.08.20161020
Prosimy o zapoznanie się w galerii zdjęć z wykazem podręczników do klas III gimnazjum i szóstej. Jednocześnie informujemy, że uczniowie pozostałych klas zaopatrzą się w podręczniki w szkole w pierwszych dniach nowego roku szkolnego.
04.08.20161060
Tytułowy konkurs odbył się 7 czerwca. Jego celem było przede wszystkim upowszechnienie wiedzy o samorządzie terytorialnym, a także pogłębienie wiedzy o lokalnym i regionalnym życiu społecznym oraz wzmacnianie lokalnego i regionalnego patriotyzmu. Z pytaniami zmagało się 10 uczniów gimnazjum.
29.07.2016710
24 lipca na na parafialnej łące pod pomnikiem św. Andrzeja zwanej Błoniami Szaflarzańskimi w ramach VI Saflarzańskiej Watry odbył się Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych.
26.07.20161080
Chociaż w trakcie roku szkolnego staraliśmy się na bieżąco informować o wszelkich wydarzeniach dziejących się w naszej szkole, to jednak ogromna ilość szkolnych przedsięwzięć sprawiła, że część z nich nie została w należyty sposób odnotowana. W ramach uzupełnienia zamieszczamy poniżej jeszcze kilka wydarzeń.
23.07.2016730
"Rolnictwo na Podhalu dawniej i dziś" to temat projektu edukacyjnego, który podjął uczeń klasy IIb gimnazjum Kamil Kopiński z pomocą kilku swoich kolegów. Trwający ponad 20 minut film będący podsumowaniem projektu uświadamia, jak na przestrzeni kilkudziesięciu lat zmieniało się rolnictwo na naszym terenie.
22.07.2016730
Piąty rok z rzędu nasi gimnazjaliści wykazywali się umiejętnością pracy zespołowej, realizując wybrany projekt edukacyjny. Jest to obowiązek nałożony na uczniów gimnazjum przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Temat zrealizowanego projektu wpisywany jest na świadectwie ukończenia szkoły. Pracując nad projektem, uczniowie uczą się zespołowego, planowego działania z zastosowaniem różnorodnych metod. Jakie projekty realizowali w minionym roku gimnazjaliści w naszej szkole?
21.07.2016890
Samorządy uczniowskie szkoły podstawowej i gimnazjum zorganizowały po raz kolejny konkurs "Estetyczna klasa", którego celem było wyłonienie klas najlepiej dbających o czystość w swoich salach lekcyjnych.
20.07.2016740
Uczniowie klasy 6a udali się w dniu 21 czerwca do kręgielni w karczmie "Zadyma". Półtoragodzinny pobyt w tym miejscu był nagrodą za I miejsce w Szkolnym Dniu Nauki. I tak jak w ubiegłym roku szkolnym wyłonili mistrza klasy w kręglarstwie.