andrzej.marko

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w akcji wykonywania kartek świątecznych na Boże Narodzenie dla pobliskiego, bo mieszczącego się w Zaskalu Domu Pomocy Społecznej „Smrek”.

Dzieci i młodzież gimnazjalna pod kierunkiem nauczyciela plastyki pana mgr Tomasza Mazura wykonali oryginalne, ozdobne i różnokolorowe kartki świąteczne, aby podzielić się życzeniami oraz stworzyć Bożonarodzeniowy nastrój osobom starszym przebywającym w domu opieki.

Czytaj więcej

Ta galeria zawiera 13 zdjęć.

 

W piątek 16 września cała nasza Szkoła się na wycieczkę w okolice Krościenka nad Dunajcem i Szczawnicy z okazji przypadającego Dnia Patrona – św. Stanisława Kostki. W mglisty poranek zebraliśmy się przed budynkiem szkolnym i podzieleni na trzy grupy, wyruszyliśmy na górski spacer w niedalekie od nas, ale piękne tereny.

Czytaj więcej

PROPOZYCJE


 

BANER16

Termin zajęć Rodzaj zajęć Adresat Ilość wolnych miejsc
Poniedziałek

1330 – 1500

„Akademia Piłki Nożnej” prowadzący Stanisław Peciak ucz     kl. I-V do 15 ucz.
Poniedziałek

1240 – 1325

„Teatrzyk kukiełkowy” – prowadzący Helena Zapotoczna ucz     kl. I-III do 15 ucz.
Poniedziałek

1340 – 1325

„Zabawy ruchowe z muzyką” – prowadzący Małgorzata Potyra ucz     kl. I-III do 15 ucz.
Poniedziałek

1330 – 1430

Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów związane z tematyką i dziedzinami języka polskiego” – Marta Bryniarska SP i G 10 ucz.
Wtorek

133o – 1415

„Zajęcia matematyczno – przyrodnicze wyrównawcze oraz poszerzające zainteresowania”– Elżbieta Kuźmińska SP i G 10 ucz.
Środa

1300 – 1330

„Nauka gry na gitarze” prowadzący Lucyna Leśniak-Mazur ucz     kl. I – III 4 ucz.
Środa

1500 – 1630

„Nauka gry na skrzypcach” –prowadzący Władysław Bartoszek SP i G 10 ucz.
Czwartek

1330 – 1415

„Ortografitti – zajęcia z elementami gier językowych, rebusów mających na celu utrwalenie zasad ortograficznych, czytanie” – Danuta Budzyk SP i G 10 ucz.
Czwartek

1630 – 1800

„Zespół regionalny MALI MARUSYNIANIE”

prowadzący Barbara Kowalczyk i Krzysztof Kowalczyk

SP i G do 30 ucz.
Czwartek

1330 – 1500

„Teatr szkolny BAJKOWE LUDKI” – prowadzący Lucyna Leśniak – Mazur i Tomasz Mazur ucz     kl. I-VI do 25 ucz.
Czwartek

1700 – 1830

„Koszykówka na hali” – prowadzący Konrad Kuźmiński

 

SP i G do 15 ucz.
Piątek

1340 – 1455

„Nauka gry w warcaby i szachy” –prowadzący Robert Cherchel SP i G 15 ucz.
Piątek

1330 – 1425

Zajęcia z czytelnictwa i rozwijające kreatywność. Przygotowanie uczniów kl.3 g do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego” – prowadzący Beata Serwatowicz SP i G do 25 ucz.
Piątek

1430 – 1600

„Dziecięcy Klub Turystyki Kolarskiej SMYK” –prowadzący Stanisław Peciak SP i G 10 ucz.
Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930