andrzej.marko

06 grudnia miała miejsce długo oczekiwana wizyta Św. Mikołaja ze świtą aniołów, diabłów i elfów. Każdy uczestnik spotkania został obdarowany podarkiem, oraz życzniami. Nie obyło się  oczywiście bez przeszkód, szczególnie uczniowie z klas starszych mieli kłopoty z dotarciem do Św. Mikołaja bo drogę utrudniały im diabły. Mniejsze dzieci były bezpiecznie doprowadzane przez aniołów.

Radości i uśmiechów było co nie miara, na zakończenie każda klasa miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Św. Mikołajem.

Czytaj więcej


Rodziców dzieci w wieku przed szkolnym zapraszamy do naszego oddziału przedszkolnego gdzie można zapoznać się z warunkami, porozmawiać z P. Przedszkolanką prowadzącą oddział przedszkolny oraz skorzystać z oferty i zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola.

ZAPRASZAMY

„ZAJĘCIA TEATRALNO-RUCHOWE W SZKOLE I SZKOLNEJ ŚWIETLICY, JAKO SPOSÓB NA NUDĘ I ROZWIJANIE ZAINTERESOWAŃ DZIECI”

Projekt finansowany środków Gminy Szaflary, opracowany  i realizowany był przez nauczycieli klas O-III /Lucynę Leśniak-Mazur, Tomasza Mazura, Małgorzatę Potyrę i Helenę  Zapotoczną/ w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum od lutego do listopada 2016 r.

Miał on na celu mądre i wartościowe zagospodarowanie czasu wolnego, przeciwdziałanie nudzie, patologii, rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci poprzez edukację  oraz przez sztukę do kształtowania postawy twórczej w różnych dziedzinach życia, przygotowanie młodego człowieka do aktywnego udziału w kulturze jako świadomego odbiorcę i twórcę oraz zachęcenie do czytelnictwa i kontaktu ze słowem pisanym,  poprzez udział w konkursach czytelniczych  Baśnie Braci Grimm i akcji „Książki naszych marzeń”.

Czytaj więcej

Styczeń 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031