Nie 01 czerwca ale 04 w poniedziałek obchodziliśmy tradycyjne coroczne Święta, Dzień Dziecka oraz Dzień Matki i Ojca. Dzień ten obfitował w wiele atrakcji zarówno dla dzieci jaki ich rodziców dla których najmłodsze klasy przygotowały program artystyczny a Rada Rodziców i Nauczyciele poczęstunek.

Na boisku odbywały się zawody sportowe, uczennice gimnazjum próbowały swych sił w malarstwie, zmieniając twarze najmłodszych w popularne zwierzątka, na boisku siatkówki można było skorzystać ze zorganizowanego placu zabaw, spróbować cukrowej waty, a jak ktoś zgłodniał to rodzice przygotowali grilla i każdy mógł posilić się gorącą kiełbaską.

Czytaj więcej

Jednym z punktów wizytacji kanonicznej ks. biskupa Jana Szkodonia w maruszyńskiej parafii było spotkanie z Uczniami, Radą Rodziców i Nauczycielami  naszej szkoły. Spotkanie poprzedziła uroczysta Msza Święta, po której udaliśmy się na cmentarz gdzie ks. biskup poświęcił miejsce pod budowę kaplicy cmentarnej.

W czasie spotkania w szkole zebrani wysłuchali krótkiego programu artystycznego, następnie uczniowie i nauczyciele wręczyli okolicznościowe podarunki, obraz na szkle oraz tradycyjne wyroby podhalańskie oscypek, miód, korbacze.

Czytaj więcej

 

 

 

02 maja w naszej Szkole uczniowie z klasy VII i III gimnazjum z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja zaprezentowali program artystyczny przybliżający nam okoliczności powstania tej chwalebnej ustawy zasadniczej. Także i dziś trzeba pamiętać o znaczeniu, jakie w dziejach Polski mają wydarzenia z 1791 roku, wieńczące obrady Sejmu Wielkiego.

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728